LEKKOATLETYKA PROGRAM

Koordynator dyscypliny: Mirosław Kramarczyk, Elżbieta Kaworek
Delegat Techniczny: Janusz Rozum
Sędzia Główny: Małgorzata Górecka
Miejsce zawodów: Stadion Śląski, Chorzów ul. Katowicka 10

PROGRAM MINUTOWY (UWAGA, MOŻE ULEC ZMIANOM):

 

NIEDZIELA 10.06.2018  PREELIMINACJE

8:30 odprawa dla trenerów w miejscu tworzenia grup
od do Konkurencja techniczna od do Konkurencja biegowa
09:30 10:30 pchnięcie kulą K, 2 rzutnie 09:00 10:00 100 m M
10:45 11:45 rzut piłeczką palantową i RPP z wózka M/K, 1 rzutnia 10:00 10:05 50 m M
11:00 11:40 skok w dal K, 2 skocznie 10:20 10:50 200 m M
12:00 12:30 skok w dal z miejsca M/K, 2 skocznie 11:15 11:40 400 m M
      12:00 12:30 800 m M
PRZERWA
13:30 14:50 pchnięcie kulą M, 2 rzutnie 13:30 14:00 100 m K
15:00 16:00 skok w dal M, 2 skocznie 14:00 14:10 50 m K
16:10 16:50 rzut oszczepe­­m M/K 14:30 14:45 200 m K
 –  –  – 15:10 15:20 400 m K
 – 16:00 16:10 800 m K
 –  –  – 16:45 16:50 4 x 100 m K
 –  –  – 17:00 17:30 4 x 100 m M
Konkurencje bez preeliminacji: 1500m M/K, 25m wózki, skok wzwyż M/K, sztafety 4x400m
Projekt programu minutowego – zostanie uaktualniony po preeliminacjach

PONIEDZIAŁEK 11.06.2018 r. – ZAWODY SPORTOWE w grupach sprawnościowych

8:30 odprawa dla trenerów w miejscu tworzenia grup
od do Konkurencja techniczna od do Konkurencja biegowa
09:00 10:30 pchnięcie kulą K, 2 rzutnie 09:00 10:10 100 m M
10:45 11:45 rzut piłeczką palantową i RPP z wózka M/K, 1 rzutnia 10:15 10:20 50 m M
11:00 12:15 skok w dal K, 2 skocznie 10:20 10:25 25m na wózkach
12:15 13:00 skok w dal z miejsca M/K, 2 skocznie 10:30 11:00 200 m M
      11:30 12:15 400 m M
      12:45 13:20 800 m M
PRZERWA
14:00 15:40 pchnięcie kulą M, 2 rzutnie 14:00 14:30 100 m K
16:30 18:00 skok w dal M, 2 skocznie 14:30 14:40 50 m K
14:45 15:45 skok wzwyż K/M 15:00 15:30 200 m K
      16:15 16:30 400 m K
      17:15 17:30 800 m K
Projekt programu minutowego – zostanie uaktualniony po preeliminacjach

WTOREK 12.06.2018 r.  – ZAWODY SPORTOWE w grupa sprawnościowych 

od do Konkurencja techniczna od Do Konkurencja biegowa
      09:00 09:15 4 x 400 m K/M
      09:15 10:30 4 x 100 mK/M
11:00 11:30 Rzut oszczepem 11:00 11:15 1500 m

 

CEREMONIE DEKORACJI – w miejscu zawodów:
PONIEDZIAŁEK 11.06.2018 r.

WTOREK 12.06.2018 r.